?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Eldorádo a KomorníkHobití Doupě

Chata se nachází u lesa asi 50 metrů od známého jihočeského, rekreačního rybníka Komorníka. Poloha chaty, okolní příroda a úprava vegetace v okolí chaty nabízí ideální poklidné prostředí vhodné pro relaxaci stranou civilizace.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Vybavení: V obytné místnosti jsou dvě samostatná lůžka, rozkládací gauč a kuchyňský kout, v druhé místnosti je jedna přistýlka. Chata je elektrifikovaná, nemá zaveden vodovod. Kuchyně je vybavena vařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dostatkem nádobí. Zalévací WC (vodou z rybníka) je v objektu.

Chata má prostornou zastřešenou verandu, kterou oceníte při nepřízni počasí. Klinetům je k dispozici zahradní nábytek, ohniště s dřevem na oheň z okolního lesa a loďka.

Chata je pro 4 osoby. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 4400,- Kč pro 3 lidi, 4900,- Kč pro 4 lidi. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

Komorník Společenská místnost Hobití Doupě - veranda

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování 2O metrů od objektu. Přístup k vodě kompletně přes vlastní pozemek. V nedalekém Kunžaku je mnoho obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace asi 400 metrů daleko.