?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Lesní AzylLesní Azyl

Chata se nachází na polosamotě, asi 200 metrů od známého jihočeského rybníka Komorníka. Na vodovod ani na elektřinu v této chatě nenarazíte, zato nabízí romantickou atmosféru a téměř dokonalé soukromí uprostřed lesa, kterým je chata obklopena.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Vybavení: čtyři lůžka v podkroví, gaučík v obytné místnosti s kuchyňským koutem, suché WC v objektu (oddělené od obytných místností), petrolejová lampa, plynový vařič a nádobí. K dispozici je zahradní nábytek, ohniště, dřevo v blízkých lesích a loďka společná pro dvě chaty.

Kapacita objektu je maximálně 5 osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezoně je 4000,- Kč pro tři lidi, mimo sezónu 3400,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

Komorník Lesní Azyl Interier

V nedalekém Kunžaku je mnoho obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace s obchodem vzdálená asi 500m. Je možno přivézt si psa nebo jiné zvíře. Parkování těsně u objektu, v případě deštivého počasí 50 m od objektu. Přístup k vodě kompletně přes vlastní pozemek.