?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Lesní Azyl
Podrobnosti

Termíny: Objekt v provozu od 5. 6. do 11. 9. Sezóna od 3. 7. do 21. 8., v sezóně přednostně týdenní pobyt od neděle do neděle. V ostatním období pobyt od 2 nocí. U týdenních pobytů nástup v neděli od 15.00 do 18.00 hodin, odjezd v neděli od 8.00 do 10.00 hodin, je možnost individuální domluvy.

Ceny: Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 4000,- Kč pro tři lidi, 4300,- Kč pro čtyři lidi, 4600,- Kč při pěti lidech. Do počtu osob se započítávají všechny osoby včetně dětí každého věku.

Mimo sezónu nebo při kratších pobytech je cena nižší o 15% tj. o 600,- Kč za týden.

Zvýšení pronájmu za zvíře je 500,- Kč za týden, za závěrečný úklid 400,- Kč.

Při převzetí klíčů od objektu je nutno složit kauci ve výši 2000,- Kč. Kauce je vrácena zpět v plné výši při zpětném předání klíčů, pokud nájemník nezpůsobil škodu.

Komorník Kánoe Houbaření

Rybolov: Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 3 km. Další možností jsou soukromé rybníky Amerika a Rakouský, vzdálené 5 km, kde mohou nájemci chaty chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.

Ostatní: Parkování těsně u objektu, v případě deštivého počasí 50 m od objektu. Zásobování vodou je zajištěno z blízké studny s pumpou. K pití je doporučena balená voda. Kanystry s pitnou vodou jsou na začátku pobytu k dispozici. V ceně není rekreační poplatek obci.

GPS: Loc: 49°8'23.774"N, 15°11'33.373"E

Komorník Lesní Azyl