?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Orlí Hnízdo od StrmilovaOrlí Hnízdo

Romantická chata Orlí hnízdo, na které Vám les nakukuje přímo do oken, Vám může poskytnout pobyt v uklidňující přírodě, uprostřed lesů plných hub a borůvek. Je vhodná pro rodinu nebo skupinu přátel. Leží na kraji lesa, necelých 50 metrů od břehu známého jihočeského rybníka Komorníka, v blízkosti chaty Eldorádo a má přístup k vodě přes vlastní pozemek.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Doporučená kapacita objektu je 2-6, maximálně 8 osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně od 6800,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

Vybavení chaty: Do chaty se přichází prosklenou verandou s jedním lůžkem. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a krbem. V přízemí je také sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). V podkroví přístupném po příkrém schodišti jsou dvě uzavřené třílůžkové ložnice a jedna dvoulůžková průchozí ložnice. Kuchyně je vybavena vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a nádobím. Klienti mají k dispozici zahradní nábytek, ohniště s dřevem z okolního lesa a loďku.

Koupání Orlí Hnízdo-Interiér Orlí Hnízdo od Kunžaku

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování aut u objektu. V nedalekém Kunžaku je mnoho obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace s obchodem asi 200 metrů daleko.