?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Rošádašachová partie
Rošáda

Objekt, ve kterém se například hrála Mistrovství republiky v šachu, je celoročně užíván velmi aktivním šachovým klubem k turnajům, tréninkovým pobytům a školením. V posledních letech je uvolněn především v sezóně ale i mimo ni pro běžné rekreační účely. Je zvláště vhodný pro cyklisty, jiné sportovce a skupiny rodin s dětmi.

Dům se třemi apartmány a čtyřmi samostatnými pokoji. Doporučená kapacita objektu je 16-25, maximální 35 osob.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Rošáda ze zahrady stolní tenis Komorník

Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně od 14000,- Kč, mimo sezónu 12000,- Kč. Mimořádně výhodné ceny pro větší skupiny a dětské akce. Termíny, ceny, možnosti slev a další informace.

Dům se třemi apartmány a čtyřmi samostatnými pokoji. Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyni nebo kuchyňský kout a sociální zařízení. Mimo apartmány a pokoje se v domě nachází dvě prostorné společenské místnosti, velká kuchyně s jídelnou a malá tělocvična se stolním tenisem, rotopedy a dalšími posilovacími stroji. Podrobný popis