?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Dům se třemi apartmány a čtyřmi samostatnými pokoji. Doporučená kapacita objektu je 16-25 osob, maximální 35 osob. Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyni nebo kuchyňský kout a sociální zařízení.

V přízemí objektu je prostorná společenská místnost se sedacím nábytkem a krbovými kamny a velká kuchyně s jídelnou vybavená ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. V suterénu je malá tělocvična se stolním tenisem, rotopedy a dalšími posilovacími stroji a druhá společenská místnost. Obě společenské místnosti v jsou velmi dobře využitelná i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně.

Přilehlá zahrada je částečně oplocená s pískovištěm, pergolou, ohništěm a zahradním nábytkem. V hlavní sezóně je k dispozici pětimetrový bazén.

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování aut na soukromém pozemku u objektu. Kola jsou uskladněna v objektu.

Hlavní vytápění objektu je zajištěno dvěma krbovými kamny na dřevo s teplovzdušným rozvodem. Lokálním elektrickým topením jsou vybaveny téměř všechny místnosti. Teplá voda je ohřívána dvěma elektrickými bojlery. Celkem jsou v objektu tři koupelny s WC, dvě koupelny bez WC a jeden samostatný záchod.

Podkroví Rošády Zahrada na Rošádě Rošáda ze zahrady

Popis jednotlivých apartmánů

V podkroví objektu se nachází velmistrovský apartmán (4 lůžka a 8 přistýlek), který se skládá z pokoje, kde se vyspí až 8 lidí, z dvoulůžkové ložničky, kuchyňky s třemi postelemi a sociálního zařízení.

V prvním patře najdeme mistrovský apartmán (4 lůžka a 1 přistýlka), který má pokoj s kuchyňským koutem a palandou, dvoulůžkovou ložnici s přistýlkou a sociální zařízení. Na stejném patře nalezneme i juniorský apartmán (4 lůžka a 4 přistýlky). Zahrnuje dvoulůžkovou ložnici s přistýlkou a velký pokoj s kuchyňským koutem, palandou a rozkládacím gaučem. U apartmánu je sprcha, WC je společné s mistrovským apartmánem.

Kromě apartmánů se v objektu nachází samostatné pokoje, které je možno pronajímat společně s kterýmkoliv apartmánem. V přízemí je dvoulůžkový pokoj, v prvním patře je čtyřlůžkový pokoj.

V suterénu jsou dvě ložnice, jedna jednolůžková a druhá s dvoulůžkem, které se hodí pro osoby přicházející pozdě v noci, protože jsou odděleny od ostatní ubytovací kapacity a mají svůj vlastní vchod přes místnost se stolním tenisem, jejich nevýhodou je horší vytápění.

Rybolov: Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 4 km. Další možností je soukromý rybník Amerika, vzdálený 5 km, kde mohou nájemci objektu chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.

Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Nájemci objektu mají u rybníka k dispozici bezplatně soukromý pozemek s loďkou.