Gambit

Strmilov, kde se objekt nachází, leží na pomezí Čech a Moravy a je nazýván branou do České Kanady. Krásná příroda s lesními porosty, vodními plochami, to je bezprostřední okolí městečka Strmilov, tím jsou vytvářeny ideální podmínky pro celoroční rekreaci a turistiku.

Doporučená kapacita objektu je 25 až 48 lidí v 16 ložnicích. Pro velké skupiny je maximální kapacita objektu 58 osob. V případě menších skupin jde během prázdnin objekt provozně rozdělit na dvě samostatné oddělené části zaručující soukromí oběma skupinám.

Další informace k ubytování skupin.

V objektu je několik apartmánů a samostatných pokojů, dvě společenské místnost, společná jídelna a kuchyně a velký sál – tělocvična. Nabízí velké možnosti volnočasového vyžití i v případně nepříznivého počasí.

Dále k objektu patří rozsáhlé zahrady zasahující až do volné přírody.

K vybavení patří stolní tenis, fotbálek, kulečník a dva venkovní bazény.

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. 

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.