Gambit – Podrobnosti

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Dům se čtyřmi apartmány. Doporučená kapacita objektu je 15-25 osob, maximální 34 osob. Mimořádně výhodné ceny pro větší skupiny

V gotickém sklepení objektu je prostorná společenská místnost se sedacím nábytkem a krbovými kamny a jídelna s kuchyňským koutem. Obě klenuté místnosti v jsou velmi vhodné i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně, V jejich sousedství se nachází hrací sál, který jde využít i jako tělocvična nebo taneční parket.

Pro pohodlí dětí a rodičů lze po předchozí dohodě zapůjčit přenosnou dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Mimo to jsou v objektu dětem k dispozici hračky a společenské hry, které je zabaví v případě horšího počasí. V objektu je stůl na stolní tenis a posilovna s rotopedy dalšími stroji na cvičení.

Rozsáhlou terasovitou zahradou na jižním svahu přímo navazuje na volnou přírodu,louky, lesy a sousedí s potokem a vodní nádrží Zájezek, které jsou rybářským revírem Hamerský potok. Někdy si na zahradě klienti nebo jejich děti postaví stany a zvýší tím počet ubytovaných osob. Na zahradě je také travnaté hřiště.

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvířeParkování aut 15m od objektu nebo na hlídaném parkovišti vzdáleném 30m. Kola jsou uskladněna v objektu. 

Vytápění objektu je zajištěno krbovými kamny na dřevo s teplovzdušným rozvodem. V zimním období je pro skupiny k dispozici dřevo k vytápění zdarma. Teplá voda je ohřívána elektrickými bojlery. V objektu jsou čtyři koupelny s WC, jedna koupelna bez WC a dva samostatné záchody. Dále se v apartmánech nacházejí dvě samostatné vybavené kuchyně, jeden kuchyňský kout a ve společných prostorách ještě jídelna s kuchyňským koutem.

Termíny: Objekt je v provozu celoročně, sezóna je od 23. 6. do 25. 8. a od 21. 12. do 2. 1.V sezóně jsou upřednostňovány týdenní pobyty od soboty do soboty. V ostatním období pobyt od 2 nocí, výjimečně i jednu noc.

U týdenních pobytů nástup v sobotu od 15.00 do 18.00 hodin, odjezd v sobotu od 8.00 do 10.00 hodin, individuální domluva je možná.

Objekt je na hlavní sezónu přednostně pronajímán jako celek, případně více apartmánů najednou. Objednávky pronájmu jednotlivých apartmánů v sezóně se přijímají až po 1.4.

V objektu je 16 lůžek a 18 přistýlek. Přistýlky jsou běžná lůžka, např. na palandě, rozkládacím gauči nebo dvoulůžka, ne spartakiádní lehátko.

Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně vychází z kalkulace 230,- Kč za lůžko a noc a 180,- Kč za přistýlku a noc, (děti 5-15 let mají slevu 50- Kč na den) minimální je 17 000,- Kč za týden a objekt.

Množstevní slevy: V případě, že je účastníků více než 15, snižuje se cena o 10,- Kč denně za každého. V případě, že je účastníků více než 20, snižuje se cena o 20,- Kč denně za každého. V případě, že je účastníků více než 25, snižuje se cena o 30,- Kč denně za každého.

Ceny jsou smluvní – pro delší mimosezónní pobyty, při opakovaných pobytech nebo v případě dětských či jiných hromadných akcí je možno vyjednat individuální slevy.

Při týdenním pronájmu po jednotlivých apartmánech se základní cena kalkuluje z 250,- Kč za lůžko (200,- Kč za přistýlku) v sezóně, mimo sezónu je 20% sleva.

Při kratších pronájmech (mimo sezónu) se cena kvůli fixním nákladům zvyšuje. Za 4-5 nocí se kalkuluje 260,- Kč za lůžko a noc (210,- Kč za přistýlku), 2-3 noci 300,- Kč za lůžko a noc (250,- Kč za přistýlku), na 1 noc 350,- Kč za lůžko a noc (300,- Kč za přistýlku). Minimální cena je 6000,- Kč za pobyt a objekt. Platí množstevní slevy.

Mimo sezónu poskytujeme při týdenních pronájmech slevu 30%, tj. 160,- Kč za lůžko a noc, 130,- Kč za přistýlku a noc, (děti 6-15 let za lůžko i přistýlku 120,- Kč za noc). Poslední týden v červnu a předposlední týden v srpnu je sleva 20%, tj. 180,- Kč za lůžko a noc, 145,-Kč za přistýlku. Minimální cena je 8000,- Kč za týden a objekt. Platí množstevní slevy.

Pronájem objektu na jednodenní akci stojí 4500,- Kč do 15 osob, 5500,- Kč 16-25 osob a 6000,- Kč pro 26-34 osob.

Cena pronájmu okolo Silvestra se zvyšuje o 30%, minimální je 16000,- Kč za pobyt. Množstevní slevy platí.

Zvýšení pronájmu za zvíře je 500,- Kč za týden, za dítě bez nároku na lůžko např. v dětské postýlce 300,- Kč za týden, za vypůjčení přenosné dětské postýlky 400,- Kč za týden.

V ceně nejsou zahrnuty náklady na elektrickou energii, na vodu, na zpracované dřevo a rekreační poplatek obci. V zimním období je dřevo na topení poskytováno zdarma

Při převzetí klíčů od objektu je nutno složit kauci ve výši 2000,- Kč. Kauce je vrácena zpět v plné výši při zpětném předání klíčů, pokud nájemník nezpůsobil škodu. Při překročení počtu nahlášených osob bude kauce použita ke zvýšení ceny pronájmu.

Rybolov: Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, který sousedí se zahradou. Další možností je soukromý rybník Amerika, vzdálený 1,5 km, kde mohou nájemci objektu chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.

GPS: Loc: 49°9’30.265″N, 15°12’6.959″E