Rošáda

Objekt, ve kterém se například hrála Mistrovství republiky v šachu, je celoročně užíván velmi aktivním šachovým klubem k turnajům, tréninkovým pobytům a školením. V posledních letech je uvolněn především v sezóně ale i mimo ni pro běžné rekreační účely. Je zvláště vhodný pro cyklisty, jiné sportovce a skupiny rodin s dětmi.

Dům se třemi apartmány a čtyřmi samostatnými pokoji. Doporučená kapacita objektu je 16-25, maximální 35 osob.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně od 14000,- Kč, mimo sezónu 12000,- Kč. Mimořádně výhodné ceny pro větší skupiny a dětské akce. Termíny, ceny, možnosti slev a další informace.

Dům se třemi apartmány a čtyřmi samostatnými pokoji. Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyni nebo kuchyňský kout a sociální zařízení. Mimo apartmány a pokoje se v domě nachází dvě prostorné společenské místnosti, velká kuchyně s jídelnou a malá tělocvična se stolním tenisem, rotopedy a dalšími posilovacími stroji. Podrobný popis