Rošáda – popis

Dům se třemi apartmány a čtyřmi samostatnými pokoji. Doporučená kapacita objektu je 16-25 osob, maximální 35 osob. Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, kuchyni nebo kuchyňský kout a sociální zařízení.

V přízemí objektu je prostorná společenská místnost se sedacím nábytkem a krbovými kamny a velká kuchyně s jídelnou vybavená ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. V suterénu je malá tělocvična se stolním tenisem, rotopedy a dalšími posilovacími stroji a druhá společenská místnost. Obě společenské místnosti v jsou velmi dobře využitelná i pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně.

Přilehlá zahrada je částečně oplocená s pískovištěm, pergolou, ohništěm a zahradním nábytkem. V hlavní sezóně je k dispozici pětimetrový bazén.

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování aut na soukromém pozemku u objektu. Kola jsou uskladněna v objektu.

Hlavní vytápění objektu je zajištěno dvěma krbovými kamny na dřevo s teplovzdušným rozvodem. Lokálním elektrickým topením jsou vybaveny téměř všechny místnosti. Teplá voda je ohřívána dvěma elektrickými bojlery. Celkem jsou v objektu tři koupelny s WC, dvě koupelny bez WC a jeden samostatný záchod.

Popis jednotlivých apartmánů

V podkroví objektu se nachází velmistrovský apartmán (4 lůžka a 8 přistýlek), který se skládá z pokoje, kde se vyspí až 8 lidí, z dvoulůžkové ložničky, kuchyňky s třemi postelemi a sociálního zařízení.

V prvním patře najdeme mistrovský apartmán (4 lůžka a 1 přistýlka), který má pokoj s kuchyňským koutem a palandou, dvoulůžkovou ložnici s přistýlkou a sociální zařízení. Na stejném patře nalezneme i juniorský apartmán (4 lůžka a 4 přistýlky). Zahrnuje dvoulůžkovou ložnici s přistýlkou a velký pokoj s kuchyňským koutem, palandou a rozkládacím gaučem. U apartmánu je sprcha, WC je společné s  mistrovským apartmánem.

Kromě apartmánů se v objektu nachází samostatné pokoje, které je možno pronajímat společně s kterýmkoliv apartmánem. V přízemí je dvoulůžkový pokoj, v prvním patře je čtyřlůžkový pokoj.

V suterénu jsou dvě ložnice, jedna jednolůžková a druhá s dvoulůžkem, které se hodí pro osoby přicházející pozdě v noci, protože jsou odděleny od ostatní ubytovací kapacity a mají svůj vlastní vchod přes místnost se stolním tenisem, jejich nevýhodou je horší vytápění.

Rybolov: Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 4 km. Další možností je soukromý rybník Amerika, vzdálený 5 km, kde mohou nájemci objektu chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.

Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Nájemci objektu mají u rybníka k dispozici bezplatně soukromý pozemek s loďkou.