?achová vě?
Ubytování
široká paleta ubytovacích služeb v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Vodní RájVodní Ráj

Romantická chata s dokonalým výhledem na známý jihočeský rybník Komorník leží přímo na jeho břehu na samotě v březovém háječku. Na vodovod ani elektřinu v této chatě nenarazíte, zato její umístění je mimořádně atraktivní vzhledem k bezprostřední blízkosti vody a zároveň vysoké míře soukromí.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně zpracovány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. V nedalekém Strmilově vzdáleném asi jeden kilometr je několik obchodů a restaurací.

Vybavení: patrová postel v obytné kuchyni, rozkládací gauč na verandě, splachovací WC (vodou z rybníka) v místnůstce sloužící zároveň jako sklad kol, petrolejová lampa, plynový vařič a nádobí. Klientům je k dispozici kánoe, zahradní nábytek a ohniště. Parkování těsně vedle objektu. Je možno přivézt si psa nebo jiné zvíře.

Kapacita objektu je maximálně 5 osob. Těsně vedle chaty je možno si postavit stan a zvýšit tím počet ubytovaných osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je od 4200,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace .

Vodní Ráj Bunkr Vodní Ráj od rybníka

V ceně pronájmu je i pronájem okolního pozemku, jehož součástí je kromě pohodlného přístupu do vody například i ŘOP bunkr z druhé světové války, který je umístěn necelých asi 50 metrů od chaty. Bunkr je našimi klienty vyhledáván nejen jako historická atrakce, ale i jako místo z něhož je nádherný výhled na okolní krajinu. I na těchto pozemcích je možné si postavit stan.