?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Vodní RájVodní Ráj

Romantická chata s dokonalým výhledem na známý jihočeský rybník Komorník leží přímo na jeho břehu na samotě v březovém háječku. Na vodovod ani elektřinu v této chatě nenarazíte, zato její umístění je mimořádně atraktivní vzhledem k bezprostřední blízkosti vody a zároveň vysoké míře soukromí.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně zpracovány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. V nedalekém Strmilově vzdáleném asi jeden kilometr je několik obchodů a restaurací.

Vybavení: patrová postel v obytné kuchyni, na verandě dvě válendy a sklápěcí postel, splachovací WC (vodou z rybníka), skládek kol a lodě, petrolejová lampa, plynový vařič a nádobí. Klientům je k dispozici kánoe, zahradní nábytek a ohniště. Parkování těsně vedle objektu. Je možno přivézt si psa nebo jiné zvíře.

Kapacita objektu je maximálně 5 osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je od 4700,- Kč, mimo sezónu od 3400,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace .

Vodní Ráj Bunkr Vodní Ráj od rybníka

V blízkosti objektu je vyhledávaná historická atrakce bunkr ŘOP z druhé světové války.