?achová vě?
Ubytování
široká paleta chat a domů v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Vyhlídka
Podrobnosti

Termíny: Chata v provozu od 5. 6. do 18. 9., sezóna je od 3. 7. do 21. 8. V sezóně pouze týdenní pobyt od neděle do neděle. V jiném období pobyt od 2 nocí. U týdenních pobytů nástup v neděli od 15.00 do 18.00 hodin, odjezd v neděli od 8.00 do 10.00 hodin, je možnost individuální domluvy.

Ceny: Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 5000,- Kč do čtyř osob včetně, za každou další osobu se pronájem zvyšuje o 500,- Kč za týden. Do počtu osob se započítávají všechny osoby včetně dětí každého věku.

Mimo sezónu a při kratších pobytech poskytujeme slevu 30%, tj. cena je od 3500,- Kč.

Zvýšení pronájmu za velkého a středního psa je 800,- Kč, za malého nebo jiné zvíře je 500,- Kč za týden, za závěrečný úklid 400,- Kč. V ceně nejsou zahrnuty náklady na elektrickou energii a rekreační poplatek obci.
Při převzetí klíčů od objektu je nutno složit kauci ve výši 2000,- Kč. Kauce je vrácena zpět v plné výši při zpětném předání klíčů, pokud nájemník nezpůsobil škodu.

Ostatní: Na chatě není zavedena voda, pouze elektřina. Objekt je dobře vybaven k provozu bez vody, je zde dostatečné množství umyvadel, věder, dřezů a kanystrů. WC je splachovací napouštěné čerpadlem vodou z rybníka, pouze při abnormálně nízkém stavu vody se musí zalévat vědrem.
V chladnějším období je možno přitopit krbem v obývacím pokoji, osvědčeným topivem jsou dřevěné brikety. Parkování pro několik aut 10 metrů od objektu na soukromém pozemku stranou od cesty. Kola se uskladňují v sklepě, výjimečně i na verandě. Zásobování pitnou vodou je zajištěno z blízké studny s pumpou. K pití se doporučuje balená voda.

Rybolov: Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 4 km. Další možností je několik soukromých rybníků v okolí, oblíbené jsou rybníky Amerika a Rakouský, vzdálené 6 km, kde mohou nájemci chaty chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.

GPS: Loc: 49°8'15.939"N, 15°11'32.553"E

Vyhlídka od Komorníka Půdní místnost Výhled z Vyhlídky