Gambit – podrobnosti

Dům stojí svou nejpůvodnější obytnou částí v samém centru městečka v sousedství radnice a je jen několik málo desítek metrů vzdálen od autobusové zastávky, od restaurací, samoobsluhy, večerky, pošty, lékárny, kostela – prostě od centra infrastruktury města. Současně rozsáhlou terasovitou zahradou na jižním svahu přímo navazuje na volnou přírodu, lesy, řeku a vodní nádrž Zájezek. Jeho umístění tedy zajišťuje nerušené soukromí a kontakt s přírodou.

Vytápění

Z ekologických důvodů dáváme přednost topení dřevem. Vytápění je zajištěno krbovými kamny s teplovzdušným rozvodem. Teplá voda je ohřívána několika elektrickými bojlery.

Celoroční využití objektu a ekologický provoz je samozřejmostí.

Sociální zařízení

Každý apartmán i pokoj má své sociální zařízení – WC s umyvadlem, sprchou nebo vanou. Dále jsou v objektu další samostatné WC. V celém objektu je 16 koupelen a dalších 5 samostatných záchodů, což ocení sportovní skupiny.

Stravování

V objektu jsou dvě společné vybavené kuchyně s ledničkou, sporákem, mikrovlnkou, myčkou a dostatkem nádobí na vaření pro velkou skupinu. V přízemí objektu vedle jídelny a společenské místnosti je další možnost vaření ve společné čajové kuchyňce. V jedné centrální kuchyni je pračka a myčka.

Mimo to je možnost vlastního vaření v další kuchyni a kuchyňském koutu v apartmánech.

Ve Strmilově je několik restaurací a obchodů (i večerka). Nejbližší prodejna a restaurace je vzdálená asi 70 m na náměstí ve Strmilově. V restauraci je také možnost domluvit stravování skupiny se slevou.

Doprava, parkování

Parkování několika aut na hlídaném parkovišti vzdáleném 50 m od objektu. Kola jsou uskladněna v objektu.

Autobusová zastávka je 50 m od objektu.

GPS: Loc: 49°9’30.265″N, 15°12’6.959″E

Rybolov

Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, který sousedí se zahradou. Další možností jsou soukromé rybníky Amerika (vzdálený 2,5 km) nebo Rakouský (vzdálený 3 km), kde mohou nájemci objektu chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.