Hobití Doupě – podrobnosti

V obytné místnosti najdeme dvě válendy a gauč s vysouvacím roštem. Na chodbičce je ještě jedno příležitostné lůžko. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a povlečení.

Stravování

V objektu je kuchyňský kout s linkou, ledničkou, rychlovarnou konvici, vařičem, mikrovlnkou a dostatkem nádobí. V sezóně je nejbližší restaurace asi 500 m od objektu. Další restaurace najdete v blízkém Kunžaku, kde také naleznete několik obchodů, některé mívají otevřeno i o víkendu.

Doprava, parkování

Parkování dvou aut u objektu, jedno těsně u objektu, druhé 15 m od objektu pod cestou. Kola lze uskladnit v uzavřené chodbičce.

GPS: Loc: 49°8`18.657″N, 15°11`33.945″E

Sociální zařízení

Na chatě není zavedena voda, pouze elektřina. Objekt je dobře vybaven na provoz bez vody, je zde dostatek umyvadel, dřezů, věder a kanystrů. Na chatě je zalévací záchod. Zásobování pitnou vodou je zajištěno z  blízké studny s pumpou, užitkovou vodou z rybníka. K pití je doporučena balená voda.

Rybník a rybolov

Rybník Komorník je chovný rybník, na kterém není možné rybařit. Sportovní rybolov je možné provozovat na rybářském revíru Hamerský potok, vzdáleném 4 km. Další možností jsou soukromé rybníky Amerika a Rakouský, vzdálené 6 km, kde mohou nájemci chaty chytat bezplatně, pokud jsou ryby vraceny do vody.