Rošáda – popis objektu

V objektu jsou tři apartmány.

V podkroví objektu se nachází velmistrovský apartmán (5 lůžka a 8 přistýlek), který se skládá z pokoje, kde se vyspí až 8 lidí, z dvoulůžkové ložničky, kuchyňky s třemi postelemi a sociálního zařízení.

V prvním patře najdeme mistrovský apartmán (3 lůžka a 2 přistýlky), který má pokoj s kuchyňským koutem a palandou, dvoulůžkovou ložnici s přistýlkou a sociální zařízení.

Na stejném patře nalezneme i juniorský apartmán (3 lůžka a 5 přistýlek). Má dvoulůžkovou ložnici s přistýlkou a velký pokoj s kuchyňským koutem, palandou a rozkládacím gaučem. U apartmánu je sprcha, WC je společné s  mistrovským apartmánem.

Kromě apartmánů se v objektu nachází samostatné pokoje. V přízemí je dvoulůžkový pokoj, v prvním patře je třílůžkový pokoj s přistýlkou. V suterénu jsou dvě ložnice s přistýlkami, jedna jednolůžková a druhá s dvoulůžkem. Jsou odděleny od ostatní ubytovací kapacity, jejich nevýhodou je horší vytápění a doporučujeme je využívat jen v létě.

Kromě apartmánů a pokojů se v domě nachází dvě prostorné společenské místnosti, velká kuchyně s jídelnou a malá tělocvična se stolním tenisem a fotbálkem. Obě společenské místnosti v jsou velmi dobře využitelné v případě horšího počasí pro výuku, školení, turnaj, uspořádání oslavy a podobně.

Sociální zařízení

V objektu se nachází celkem pět koupelen. Tři jsou s WC, umyvadlem a sprchou nebo vanou a dvě s umyvadlem a sprchou nebo vanou. Dále jedno samostatné WC s umyvadlem.

Vytápění

Objekt je využíván celoročně. Z ekologických důvodů dáváme přednost vytápění krbovými kamny na dřevo s teplovzdušným rozvodem. Dále je možnost přitápět i elektricky, lokálním elektrickým topením jsou vybaveny téměř všechny místnosti. Teplá voda je ohřívána dvěma elektrickými bojlery.