Lesní Azyl – podrobnosti

Popis chaty

Chata má verandu, obývací místnost s posezením a kuchyňským koutem a ložnici v podkroví. V ložnici jsou čtyři lůžka a v obýváku je možnost jedné přistýlky. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a povlečení.

Stravování

Dobře vybavená kuchyně umožňuje vlastní vaření na plynovém vařiči. Dále je objektu dostatek nádob, umyvadel, dřezů a kanystrů potřebných k provozu objektu bez zavedené vody. Nejbližší restaurace je v sezóně vzdálená 500 m. Mimo to je v blízkém Kunžaku nebo Strmilově několik obchodů a restaurací.

Doprava a parkování

Parkování auta u objektu, v případě deštivého počasí doporučujeme parkovat cca 50 m od objektu. Uskladnění kol ve sklepě nebo v chatě.

GPS: Loc: 49°8`23.774″N, 15°11`33.373″E

Objekt je celkově prakticky vybaven na provoz bez elektřiny, petrolejky a svícny jsou k dispozici. Zásobování vodou je z blízké studny. Suchý záchod, umístěný v chatě, je stavebně oddělený od obytné části.

Rybník a rybolov

Rybník Komorník, má písčité dno a dobrý průtok, nehrozí v něm proto nebezpečí sinic. Je vhodný ke koupání celou sezónu. Je to ale chovný rybník a rybolov je v něm zakázán.

Klienti mohou zadarmo bez jakékoliv povolenky rybařit na několika soukromých rybnících v okolí. Nejoblíbenější je dvouhektarový rybník Amerika vzdálený asi 4 km od chaty, další možností je rybník Rakouský.